Дата: 14.05.2023 11:32

Фото без описуТрадиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День матері. Адже проявляти повагу до жінки є нашою важливою традицією. З давніх часів діти і чоловіки оспівували матір, як берегиню сім’ї, роду і цілого народу. Пізніше українці почали поклонятися Божій Матері і просити її заступництва та допомоги.

У нас, українців, з образом матері пов'язаний і образ неньки-України, мальовничої і прекрасної, страдницької але невмирущої, наповненої тисячами жіночих материнських сердець.

Сьогодні, у такий непростий час, звертаємося до Божої Матінки про її заступництво і оберіг для наших захисників. Нехай Вона почує усі материнські молитви і повернене кожного нашого воїна додому живим та здоровим.

Тож, сердечно вітаємо усіх жінок-матерів громади з одним із найтепліших і душевних свят - Днем Матері. Нехай ваші діти, найкращі і наймиліші в світі, приносять лише радість та втіху, а ваше життя буде сповнене благополуччя, гармонії та спокою. Міцного здоров'я, миру в душі і на землі та ПЕРЕМОГИ усім нам!