Відбулася 33 позачергова сесія сільської ради восьмого скликання.

Дата: 03.08.2023 11:15

Фото без опису2 серпня відбулася 33 позачергова сесія сільської ради восьмого скликання. Перед початком засідання депутати та всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх захисників та захисниць України, що загинули за незалежність України. Перед розглядом питань порядку денного, сільський голова Ігор ТЕРЕЩЕНКО та т.в.о. начальника Першого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП Юрій МІЗЮК вручили державну нагороду - Нагрудниий знак "За зразкову службу" та висловили слова вдячності військовослужбовцю, жителю села Прилісне Антончику Павлу Тарасовичу. Після цього депутати розглянули вісімнадцять питань порядку денного сесії, що стосувалися змін до бюджету територіальної громади, передачі комунального майна та земельних питань.