Вручено державні нагороди

Дата: 12.09.2023 14:11

Сьогодні, 12 вересня, секретар Прилісненської ради Павло Мельничук та старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Першого відділу К-Каширського РТЦК та СП сержант Іван Зайчук побували у с.Галузія щоб передати особливу нагороду родині загиблого матроса Вавелюка Володимира Анатолійовича, якого за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджено нагрудним знаком «За зразкову службу». Володимир удостоєний цієї нагороди ще при житті, на жаль, за нього високу державну відзнаку отримала дружина Олена та син Максим.

Почесним нагрудним знаком "За взірцевість у військовій службі" III ступеня нагороджено жителя села Тоболи Солов'янчика Сергія Степановича, який проходив службу в Збройних силах України. Разом із Сергієм отримати державну нагороду прийшли дружина, діти та батько Сергія.

Присутні висловили слова вдячності Сергію за несення військової служби, захист української землі та побажали міцного здоров'я та перемоги незалежній Україні.