З Днем шахтаря!

Дата: 27.08.2023 09:41

Фото без опису

​​​​Вітаю працівників вугільної промисловості України з професійним святом - Днем шахтаря!

Бажаю працівникам вугільної промисловості міцного здоров'я, щастя, добробуту і нових трудових звершень в ім'я України.
     Ви обрали справою свого життя благородну місію – давати людям тепло і світло. В умовах повномасштабної війни – це справжній подвиг.
     Нелегка праця шахтарів заслуговує на повагу, а підприємства вугільної промисловості – на підтримку та опіку держави. Україні потрібна ця галузь сучасного рівня.
     Зичу вам, дорогі шахтарі, міцного здоров'я, благополуччя, трудових досягнень в ім'я єдиної і неподільної України.

З Днем шахтаря!

З повагою сільський голова  Терещенко І.І.