Увага! У харчових добавках з Польщі виявили новітній харчовий інгредієнт — холіну альфосцерат, який може бути небезпечним

Дата: 13.07.2023 09:11

Фото без описуДержавна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 07 липня 2023 року № 2023.4579 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерат (α-GPC) у харчових добавках з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o., Otomin, Poland) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТЕР», вул. Каховська 64, м. Київ, 02 002).

Будьте уважні! Новітній харчовий інгредієнт — це харчовий продукт, який суттєво відрізняється від звичайних харчових продуктів або інгредієнтів, що присутні на ринку і повинен бути оцінений з точки зору його впливу на здоров’я споживача.

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо інформувати Камінь-Каширське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області (смт.Маневичі, вул. Соборності, 36, тел. (03376) 2-21-98)