22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2023 11:30

Фото без опису22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Щороку у цей день наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів українців, життя яких обірвала Друга світова війна.

Друга світова – найкривавіший глобальний конфлікт, у ході якого загинуло, за різними оцінками, від 50 до 85 мільйонів людей. Безповоротні втрати України в цій війні - 8-10 мільйонів осіб, які загинули внаслідок бойових дій, через окупаційний терор та голод в тилу, примусовий вивіз. Зруйновано понад 700 міст та містечок, 28 тисяч сіл.

Сьогодні усе повторюється. Знову на нашу землю падають ракети, сиплються «гради» і через ворожі обстріли обриваються людські життя. Тільки загарбники інші – рашисти.

Українські воїни ведуть боротьбу за кожен сантиметр рідної землі. Та ми обов’язково переможемо і все відбудуємо. Наш обов’язок – зберегти пам'ять про всіх тих, хто віддав життя за нашу свободу, безпечне та мирне майбутнє.

Сьогодні у населених пунктах Прилісненської громади хвилиною мовчання вшановують пам'ять жертв війни в Україні, приспускаються у жалобі державні прапори, покладаються квіти до пам’ятників загиблих воїнів.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!