7 листопада вшанували пам'ять Заслуженого вчителя України Скорика Михайла Юхимовича

Дата: 08.11.2023 14:20

Фото без опису7 листопада вшанували пам'ять Заслуженого вчителя України, Відмінника народної освіти, Людини, яка все своє життя присвятила розвитку шкільної справи у районі, колишнього директора Прилісненської школи (1955-1989 рр.) Скорика Михайла Юхимовича, якому 7 листопада 2023 року могло б виповнитись 100 років. Саме завдяки Михайлу Юхимовичу у далекому 1961 році була збудована школа у Прилісному і навчання з двозмінного перейшло на однозмінне. Справжній пам'ятник цій особистості стоїть зараз у центрі села - це адмінбудівля Прилісненської сільської ради, яка колись і була тією школою.

Це наші люди! Це наша історія! Пам'ятаймо її!