В Україні вперше відзначають День захисників і захисниць 1 жовтня

Дата: 02.10.2023 08:46

До Дня Захисників та Захисниць України, який вперше відзначаємо 1 жовтня, з метою вшанування мужності, героїзму Захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, на території біля адмінприміщення Прилісненської сільської ради відбувся урочистий захід.
Розпочались урочистості  підняттям Державного Прапору та виконанням ДержавногоФото без опису Гімну. Прилісненська громада вшанувала пам’ять Героїв, які загинули за Батьківщину, схиливши голови в хвилину мовчання.
Юна, талановита Президент Прилісненського ліцею Софія Приходько продекламувала художній твір «Боже, як важко говорити, коли ж припиниться нарешті ця війна...». Художній керівник Будинку культури с.Прилісне Олександр Гуменюк виконав пісню "Плакала калина".
Слава Україні! Слава Збройним Силам України!!!

ФОТОЗВІТ: