Робота в конкурсі проєктних ідей від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Дата: 08.11.2023 14:25

Інспектор з питань комунального майна Анатолій Бортнік протягом 6-7 листопада працював у місті Луцьку з проєктною командою з усієї Волині над розробкою ініціатив розвитку в рамках програми «Посилене партнерство для сталого відновлення», який впроваджується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Швеції, що представлена Шведським агентством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA). Досвідчена команда тренерів та фасилітаторів Peter Hotsalyk, Olga Ivankiv, Katia Simenovich-Mykhalchuk та @Наталія Василик працювала з учасниками над покращенням ідей та перетворенням їх у повноцінні проєкти на різноманітну тематику, зокрема, виробництво альтернативного палива в селі Прилісне.

Приємним моментом стало вручення планшетів за активну участь в конкурсі проєктних ідей від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Зазначене обладнання буде використовуватись в центрах надання адміністративних послуг, соціальних службах, закладах освіти та охорони здоров’я територіальних громад Волинської області.