Тестувалися. Вакцинувалися. Консультувалися. Гралися. У Прилісному відбувся захід «Територія здоров’я»

Дата: 26.09.2023 20:28

З метою підвищення обізнаності про важливість імунізації та запобігання інфекційних і неінфекційних захворювань, популяризації здорового способу життя та здорового харчування, наближення медичних посФото без описулуг до населення – 26 вересня у Прилісному відбувся захід «Територія здоров’я», який організували ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» спільно з фахівцями Маневицького відділення ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ України» за підтримки та особистої участі працівників Прилісненської сільської ради, Центру первинної медико-санітарної допомоги Прилісненської сільської ради.

Місцеві жителі проконсультувалися з сімейними лікарями, перевірили свій тиск та рівень цукру у крові, зробили швидкі тести на COVID-19, ВІЛ/СНІД та гепатит В, С, отримали консультації офтальмолога та дерматолога, і навіть перевірили стан родимок. У Прилісне прибув і вакцинальний автобус, де підготовлена бригада медиків робила щеплення від СOVID-19 та вакцинокерованих інфекцій, зокрема, проти кору, паротиту, краснухи.

Школярі взяли участь у майстер-класі із правильного миття рук, надання першої домедичної допомоги.

Не оминули увагою і менших мешканців Прилісного. На «Територію здоров’я» завітали учні початкових класів разом зі своїми учителями. На дітей чекали інтерактивні ігри на тему «Здорове харчування», «Склади здорову тарілку», вікторина-загадка «Хто більше знає» за темою «Овочі та фрукти» з лотереєю. Разом з дітками складені набори для дотримання особистої гігієни. На всіх чекали корисні та смачні подарунки.

Такий захід є важливим кроком у боротьбі із захворюваннями та збільшенням імунітету нації, тому що допомагає підвищити свідомість жителів громади про важливість профілактичних заходів.

Дякуємо усім, хто прийшов!

ФОТОЗВІТ: