Дата: від до Скинути

Відбувся благодійний турнір з міні-футболу між установами та організаціями Прилісненської громади «Разом до Перемоги»

14 травня у Прилісненській громаді відбувся благодійний турнір з міні-футболу між установами та організаціями Прилісненської громади «Разом до Перемоги».

15:38 14.05.2023

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День матері. Адже проявляти повагу до жінки є нашою важливою традицією. З давніх часів діти і чоловіки оспівували матір, як берегиню сім’ї, роду і цілого народу. Пізніше українці почали поклонятися Божій Матері і просити її заступництва та допомоги.

11:32 14.05.2023

Медаль «Захиснику Вітчизни» - родині загиблого Сергія Ремінського

Сьогодні, 10 травня, секретар Прилісненської ради Павло Мельничук та т.в.о.начальника 1 відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП майор Юрій Мізюк побували у с.Городок щоб передати особливу нагороду родині загиблого Героя Сергія Ремінського, якого за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» згідно Указу Президента України від 13 січня 2023 року. Сергій удостоєний цієї нагороди ще при житті. Та, на жаль, за нього високу державну відзнаку отримала дружина Тетяна.

15:59 10.05.2023

Припиняється прийом пільгових рецептів!

Відповідно до Порядку використання коштів субвенції з обласного бюджету місцевим громадам на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації  від 16 травня 2019 року № 250, Прилісненською сільською радою здійснювався прийом пільгових рецептів та відшкодування витрат за придбані лікарські засоби. Всього на пільгові рецепти з обласного бюджету для Прилісненської сільської ради  на 2023 рік було виділено  238 тис. 500 грн.

15:56 10.05.2023

8 травня - День пам’яті та примирення

Війна завжди починається раптово, хоча, через певний період часу вона видаватиметься неминучою. Такою була Друга світова війна, такою є і теперішня війна з російським агресором, який майже повністю наслідує гітлерівські прийоми. Адже людські амбіції, які зав’язуються на культі окремої людської особистості і зарозумілість, зведена на рівень державної політики: відверта брехня, підступність і бажання збагачення за рахунок ближнього сусіда, приводять зрештою до розв’язування будь-якої війни.

16:07 08.05.2023

Родині загиблого Віктора Білова з села Галузія вручено орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і героїзм при виконанні військового обов’язку, виявлені у захисті державного суверинітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

16:12 01.05.2023

Прийшла сумна звістка.

Прийшла сумна звістка. Від важкого поранення у війні, отриманого 4 січня 2023 року на Луганщині, помер у лікарні м. Києва житель села Старі Червища Давидюк Олег Олександрович, 1991 року народження.

13:04 27.04.2023