Свято останнього дзвоника у Прилісненській громаді

31 травня у всіх закладах загальної середньої освіти Прилісненської громади пролунав останній дзвоник. Він підбив підсумки в освітньому марафоні з усіма його уроками і змінами, контрольними роботами та домашніми завданнями.

17:56 31.05.2023

Відбулася зустріч із предстванками ДП «Ліси України» в місті Київ

30 травня відбулася зустріч представників п’ятьох громад України, членів Асоціації міст України, із ДП «Ліси України» в місті Київ про наболілі питання у сфері лісової галузі, яка зачіпає інтереси громад.

10:55 31.05.2023

Свято спорту та дитинства

До дня захисту дітей у Прилісному відбулося спортивне свято «Спорт для всіх єднає Україну»,  у якому брали участь школярі Прилісненського, Новочервищанського, Тоболівського ліцеїв та Карасинської гімназії. У «Веселих стартах» впевнено перемогла команда прилісненців, яка показала вмілість та згуртованість.  Яскравий мініфутбол приніс задоволення усім: і глядачам, і тренерам, і самим учасникам. Перемогу здобули, знову ж, учні ОЗЗСО «Прилісненський ліцей», друге місце – за ОЗЗСО «Тоболівський ліцей», третє місце здобула команда ОЗЗСО «Новочервищанський ліцей». Дипломом гуманітарного відділу за участь нагороджено команду Карасинської гімназії.  Яскраві емоції та шалений адреналін від змагань був підсилений призами та подарунками від спонсора змагань ТОВ «Bio Berri» в особі Віталія Ішмурата.

09:27 29.05.2023

23 травня в Україні відзначають День Героїв

23 травня в Україні відзначають День Героїв. Це щорічне свято було запроваджене на честь усіх захисників та захисниць України, які протягом багатьох століть боролися за її незалежність та територіальну цілісність, і продовжують робити це нині.

12:29 23.05.2023

Всесвітній день вишиванки

Цього року Всесвітній день вишиванки припадає на  18 травня – День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу, а також 18-20 травня  - річниця виходу українських захисників із Азовсталі.

08:41 18.05.2023