Дата: від до Скинути

24 лютого виповнюється 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Рівно рік українській незламності, силі духу, боротьби та неймовірного супротиву. За цей рік Україна пережила найтяжчі часи, але й зміцнилася. Дізналася, які круті люди живуть в нашій державі, які хоробрі військові боронять нашу Батьківщину, та мільйони людей у тилу роблять все можливе, щоб наблизити нас до Перемоги.

14:51 24.02.2023

Оголошено відбір на проєкт “Професійний розвиток ветеранів для роботи на посадах державної служби та служби в ОМС”

Відкрито реєстрацію для участі у безкоштовній сертифікатній програмі навчання ветеранів та ветеранок, як планують реалізувати себе на посадах державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

14:46 24.02.2023

365 днів!

Сьогодні річниця початку російсько-української війни! Цілий рік українці протистоять «второй» армії світу. Цей рік довів усім, що українці – нація сили та незламності, мужності та гордості!

14:44 24.02.2023

Соціальна робота в громаді!

02 лютого 2023 року  директором Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг виконавчого комітету Прилісненської сільської ради» - Людмилою Шинкар та начальником відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення -  Русланом Козаком здійснено виїзд з метою захисту прав дітей та перевірки роботи соціальних робітників на території Прилісненської громади.

16:47 06.02.2023

Трагічна звістка в громаді!

Трагічна звістка в громаді – невблаганна смерть забрала ще одне молоде життя. З глибоким сумом повідомляємо, що в результаті підриву, виконуючи бойове завдання щодо захисту незалежності України в Донецькій

12:53 20.01.2023