Набори LEGO для кожного першокласника

Нарешті і ми отримали набори LEGO «6 цеглинок»!  З 1 вересня 2018 року такий набір отримає для навчання в школі кожен першокласник у нашій громаді.  Усі конструктори надаються The LEGO Foundation абсолютно безкоштовно, на підставі Меморандуму про взаєморозуміння між організацією та Міністерством освіти і науки України.  Конструктори LEGO застосовуватимуться як дидактичні матеріали для впровадження методик ігрового та діяльнісного навчання. Є спеціальні методичні посібники, в яких детально пояснюються методики навчання дітей за допомогою конструкторів. Вони можуть бути цікавими не лише для вчителів (до речі, вчителі уже пройшли відповідне навчання), а й для батьків дітей раннього шкільного віку.

09:39 03.08.2018

Минає річниця загибелі двох ангелів небесних - Марійки та Ангеліни

Сьогодні, 2 серпня 2018 року, минає рівно рік, як у страшній аварії у рідному селі не стало двох милих, життєрадісних, красивих, молодесеньких дівчат – Биковської Марійки та Мельник Ангеліни. Рівно рік ми не чули їхніх дзвінких голосів, не бачили щирих посмішок, не зустрічали радісних очей.

09:35 02.08.2018

На озері Тросне завершив роботу єпархіальний православний молодіжний фестиваль «Фавор»

20 липня 2018 року на озері Тросне завершився VII православний молодіжний фестиваль «Фавор»: в останній день роботи священики розповіли молоді, чому вони є православними, та закликали міцно триматися святої Православної віри.

09:19 23.07.2018

Волинський зорепад

На «Волинському зорепаді»  засіяли яскраві зірки Прилісненської громади!

15:15 16.07.2018

З Днем бухгалтера!

Хочемо привітати з Днем Бухгалтера і побажати стабільного успіху на роботі, бездоганною звітності та правильної документації. Нехай життя наповнюється приємними сюрпризами, цікавими моментами, веселими зустрічами та радісними емоціями. Великого здоров’я і щирого щастя!

08:49 16.07.2018

Громада вітає зі святом жителів села Галузія!

На свято Первоверховних апостолів Петра і Павла 12 липня село Галузія відсвяткувало свою 441 річницю. Радісно зустрічали гостей села галузійці та запрошували на святковий концерт, що проходив  у місцевому клубі. Ведучі Ірина Мельник та Оксана Снітко урочисто оголосили про початок свята. Розпочався концерт піснею «Село моє» у виконанні юної Ангеліни Шмигельської.

14:35 13.07.2018