У Прилісненській ОТГ проводять загальну дезінфекцію

Дата: 25.04.2020 15:28

У рамках протиепідемічних заходів з профілактики поширення коронавірусної інфекції працівники ЖКП Прилісненської сільської ради вкотре провели дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків, дверей, сходів, поручнів, прибудинкових територій, лавок та урн. Для безпеки працівників та оточуючих за кошти сільської ради придбано повнокомплектні захисні костюми та маски, пристрій для проведення дезінфекції та дезінфікуючий засіб, а також навісний оприскувач до трактора об’ємом 600 л для проведення дезінфекції доріг комунального значення,  вулиць громади, місць масового скупчення людей. Тому з понеділка 27 квітня у Прилісненській ОТГ комунальники за допомогою техніки продовжать загальну дезінфекцію.