Нарада з керівниками закладів освіти з питань запобігання виникнення коронавірусної інфекції, грипу та інших респіраторрних вірусних інфекцій

Дата: 04.03.2020 10:08

03 березня на базі гуманітарного відділу Прилісненської сільської ради відбулась нарада з керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти за участю спеціалістів Маневицького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Метою наради стала інформаційна робота з питань запобігання виникнення коронавірусної інфекції, грипу та інших респіраторрних вірусних інфекцій в освітніх закладах. Були підведені підсумки за результатами держнагляду (контролю) закладів освіти з питань дотримання санітарного законодавства.

Керівникам роздані Пам'ятки по запобіганню інфікування коронавірусною інфекцією Міністерства охорони здоров'я України та Пам'ятки по запобіганню інфікування коронавірусною інфекцією Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.