У Камінь-Каширському районі – триденна жалоба

У Камінь-Каширському районі – триденна жалоба 23, 24, 25 травня оголошені днями жалоби на території Камінь-Каширщини. Відповідне розпорядження підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю маневичанина Андрія Дудіка. У дні жалоби просимо приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій. Вічна пам'ять загиблому Герою!!!

17:02 23.05.2022

Привітання з Всесвітнім днем вишиванки!

З гордістю, любов'ю, трепетом та повагою ми носимо вишиванки. Залюбки одягаємо її, як у свята, так і в будні. Вишиванка - наш оберіг, символ нескореності і єдності. Вона живить нашу душу національним духом незалежності, свободи, вірності, а головне любові до України. Це код нашої нації, який передаємо з покоління в покоління! З Днем вишиванки, українці! Перемога буде за нами, бо за нами правда!

17:17 19.05.2022

Під час виконання бойового завдання загинув наш земляк

Прилісненська громада втратила ще одного Героя. Прикро, сумно та болісно, сьогодні підтвердили факт трагічної загибелі Лопушика Михайла Івановича 18.09.1989 року народження, жителя с.Прилісне. Він тільки починав жити, любити, мріяти, але віддав життя за Батьківщину, за наше з вами мирне небо та мрії. Він був дуже доброю і світлою людиною. Був учасником АТО, ООС, де отримав поранення. З початку повномаштабного вторгнення повернувся на службу.

12:48 11.05.2022

8 і 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Восьмий рік поспіль на державному рівні ми послідовно впроваджуємо європейський підхід до пам’яті про Другу світову війну. Вшановуємо всіх борців із нацизмом та всіх жертв цієї найкривавішої війни в історії людства. Для нас пам’ятні дні символізують не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.

14:17 08.05.2022

Привітання з Днем матері!

В останній місяць весни, у травні, коли земля вкривається травами і квітами, коли стоять прекрасні дні, Україна відзначає дуже світле та красиве свято - День Матері.

13:41 08.05.2022

На війні загинув уродженець с.Лишнівка Володимир Савчук

На жаль, знову сумна звістка сколихнула жителів громади. Загинув уродженець с.Лишнівка Володимир Савчук, який проживав в с.Бережниця. Воїн мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупантів. Подвиг Героя – всенародний, пам'ять про нього – вічна. Приносимо співчуття родині, розділяємо ваш біль втрати. Низький уклін воїну-захиснику! Герої не вмирають!

20:38 29.04.2022