Про роботу житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради

Інформуємо, що  з моменту запровадження воєнного стану, працівники одного з найвідповідальнішого підприємства критичної інфраструктури житлово-комунальне підприємство Прилісненської сільської ради працюють в штатному режимі, надають необхідні послуги населенню, відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги», сплачує всі податки та виплачує заробітну плату своїм працівникам.

12:57 18.03.2022

Сільська рада інформує

Наразі ситуація на території Прилісненської територіальної громади  стабільна.  Основні сили та ресурси Прилісненська сільська рада спрямовує на підтримку територіальної оборони, Збройних сил України, створення добровільних формувань, контролю щодо цивільного життя в середині громади. Здійснено моніторинг цін у закладах торгівлі усіх населених пунктах громади. Інформацію для контролю подано до податкової служби та держспоживслужби.

16:11 16.03.2022

Маневицьке відділення ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» інформує

За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться фахівцями Маневицького відділення ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»  у контрольних пунктах смт. Маневичі та громад  перевищень рівня природних фонових значень не відмічається. На 15.03.2022р показники радіаційного фону в населених пунктах в межах 11-12 мкР/год, що відповідає природному фону.

10:57 16.03.2022

Звернення до світової спільноти

Сьогодні, 5 березня 2022 року, депутати Прилісненської сільської ради звернулася з закликом до глав держав та урядів, парламентів та народів держав-членів НАТО підтримати прохання Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною. Жителі громади своїми підписами  закликали світову спільноту закрити повітряний простір над Україною та надати новітні системи ППО і ПРО, як єдиний варіант безпеки мирних мешканців  українських міст та сіл.

20:02 05.03.2022

Бажаючим придбати паливні дрова!

Продовження теми порядку придбання та вартості дров паливних для населення Прилісненської територіальної громади. Надійшли відповіді від державних підприємств «Маневицьке лісове господарство» та «Городоцьке лісове господарство», «Камінь-Каширське лісове господарство» інформації не надало.

11:48 16.02.2022

15 лютого – День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого 1989 року завершився вивід радянських  військ із Афганістану. З 620 тисяч радянських військовослужбовців-учасників Афганської війни 1979—1989 рр. 150 тисяч (24,19% загальної кількості) становили громадяни України. Упродовж війни загинуло 2572 українців (17,09% всіх втрат). Удвічі більше українських ветеранів Афганістану померли в післявоєнний час від хвороб і наслідків бойових поранень.

11:48 15.02.2022