Вручено державні нагороди

Сьогодні, 12 вересня, секретар Прилісненської ради Павло Мельничук та старший інструктор відділення рекрутингу та комплектування Першого відділу К-Каширського РТЦК та СП сержант Іван Зайчук побували у с.Галузія щоб передати особливу нагороду родині загиблого матроса Вавелюка Володимира Анатолійовича, якого за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагороджено нагрудним знаком «За зразкову службу». Володимир удостоєний цієї нагороди ще при житті, на жаль, за нього високу державну відзнаку отримала дружина Олена та син Максим.

14:11 12.09.2023

Кабмін прийняв Постанову від 21 липня 2023 р. № 754 “Деякі питання соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань”. У ній затверджуються порядки використання коштів для соціального захисту ветеранів війни та жертв нацистських переслідувань і  виплати до Дня Незалежності (раніше ця виплата була до 5 травня).

10:08 08.09.2023

Ліга соціальних працівників України інформує!

12 червня 2023 року Громадська організація «Ліга соціальних працівників України» розпочала реалізацію проєкту Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об'єднаних Націй (ЮНІСЕФ) «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику» у 15 регіонах України.

16:00 04.09.2023

Дорога громадо!

23 серпня відзначаємо День Державного Прапора України. Державний прапор – це символ свободи нашої країни, який уособлює нашу незалежність. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба та пшениці символізують велику працю наших людей. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Дозвольте привітати вас з таким гарним святом і побажати мирного неба кожній українській родині.

08:21 23.08.2023

Відбулася 33 позачергова сесія сільської ради восьмого скликання.

2 серпня відбулася 33 позачергова сесія сільської ради восьмого скликання. Перед початком засідання депутати та всі присутні вшанували хвилиною мовчання всіх захисників та захисниць України, що загинули за незалежність України. Перед розглядом питань порядку денного, сільський голова Ігор ТЕРЕЩЕНКО та т.в.о. начальника Першого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП Юрій МІЗЮК вручили державну нагороду - Нагрудниий знак "За зразкову службу" та висловили слова вдячності військовослужбовцю, жителю села Прилісне Антончику Павлу Тарасовичу. Після цього депутати розглянули вісімнадцять питань порядку денного сесії, що стосувалися змін до бюджету територіальної громади, передачі комунального майна та земельних питань.

11:15 03.08.2023

02 серпня представники депутатського корпусу Прилісненської сільської ради на чолі з Прилісненським сільським головою Ігорем Терещенко провели виїзний день депутата.

09:06 03.08.2023