1 серпня — день пам'яті Лесі Українки

Цього дня, у 1913 році, в невеличкому гірському курорті Сурамі (Грузія), що неподалік відомого Боржомі, на 42 році життя відійшла у вічність Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка; 1871—1913), видатна українська поетеса, драматург, громадська діячка.

11:45 01.08.2023

28 липня - День Державності України

28 липня - День Державності України – пам’ятна дата, покликана нагадувати, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ. Звідси родом і наш герб, і грошова одиниця. День Української Державності відзначається у День Хрещення Руси-України, а у церквах вшановують пам’ять Київського князя Володимира Великого.

08:38 28.07.2023

Увага! У харчових добавках з Польщі виявили новітній харчовий інгредієнт — холіну альфосцерат, який може бути небезпечним

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів повідомляє, що через систему швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів (RASFF) надійшло повідомлення 07 липня 2023 року № 2023.4579 стосовно виявлення несанкціонованого новітнього харчового інгредієнту холіну альфосцерат (α-GPC) у харчових добавках з Польщі (виробник: Fitness Authority Sp. z o.o., Otomin, Poland) до України (отримувач: ТОВ «СПОРТЕР», вул. Каховська 64, м. Київ, 02 002).

09:11 13.07.2023

Найщиріші вітання колективу ТБЗ "Сойне" з нагоди 40-річчя підприємства

Найщиріші вітання колективу ТБЗ "Сойне" з нагоди 40-річчя підприємства від Прилісненської сільської ради, виконавчого комітету та сільського голови Ігоря Терещенка. Процвітання та благополуччя, успіхів та високих прибутків, здоров'я та миру!

16:44 29.06.2023

25 Червня 2023 року у Прилісненському Будинку культури відбувся благодійний концерт з нагоди Дня Коституції України «З вірою у Перемогу». Завдяки небайдужим жителям села було зібрано 8 687 гривень. Кожна зібрана гривня буде використана на потреби захисників.

16:50 28.06.2023