Загинув житель міста Камінь-Каширський Олег Ліпич!

У районі триває жалоба. Сумна звістка з фронту  сколихнула Камінь-Каширську громаду. В боях за Україну загинув житель міста – Олег Ліпич. Згідно з розпорядженням начальниці районної військової адміністрації Ольги Ващук у районі триває жалоба. Світла пам'ять Герою! Вічна шана та доземний уклін його подвигам! Співчуття рідним і близьким загиблого!

08:36 25.10.2022

Завершені роботи з грейдерування та каткування білощебеневого відрізку дороги між селами Галузія та Серхів.

В суботу завершені роботи з грейдерування та каткування білощебеневого відрізку дороги протяжністю 6 км між селами Галузія та Серхів. Велика подяка підприємцям Серхова за надану допомогу в проведенні грейдерування, дяка ДП «Маневицьке лісове господарство» за наданий в користування каток.

17:01 24.10.2022

В Прилісному встановлено сирену

Сьогодні в селі Прилісне було встановлено електропневматичну сирену територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення, яка буде повідомляти про повітряну тривогу.

11:01 18.10.2022

Привітання з Днем працівників освіти!

З Днем працівників освіти! Шановні  працівники  закладів  дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти  та ветерани педагогічної справи! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників освіти! Справедливо кажуть, що освіта — надія і опора держави. Доля держави великою мірою залежить від рівня загальної освіченості, громадської свідомості, культури кожної людини та суспільства загалом. Заклади освіти завжди  були  і  залишаються  святинею, оселею, де панує віра в силу знань, міцніє любов до України, виховується повага до історії, мови, традицій і звичаїв рідного краю. Шановні працівники педагогічної ниви! Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів! Дякую освітянам за відданість своїй справі!  МИРНОЇ ПРАЦІ У ВІЛЬНІЙ, КВІТУЧІЙ УКРАЇНІЙ!

08:32 02.10.2022