З Днем Захисників і Захисниць України, днем Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва.

Дата: 14.10.2022 09:03

Фото без описуМужні, незламні захисники і захисниці України!

Україна має унікальну історію воїнства, кожна її сторінка сповнена звитягами різних поколінь оборонців рідної землі, які сформували особливий характер та образ сучасних захисників і захисниць України, їхніми провідними рисами є патріотизм і відчайдушність, відвага і честь.

Віддаємо шану незламності духу представників усіх поколінь, які здобули та відстоювали незалежність України, мужності та героїзму воїнів Збройних Сил України та інших силових відомств, ветеранів добровольців, волонтерів, які сьогодні захищають суверенітет і територіальну цілісність України у боротьбі проти збройної агресії російської федерації.

День Захисника – це свято, яке посіло гідне місце серед самих почесних та достойних, ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого звання – Захисника України: від вкритих сивиною і увінчаних нагородами фронтовиків до молоді, яка лише нещодавно, від початку збройної агресії Росії одягла військову форму, від воїнів-інтернаціоналістів до учасників антитерористичної операції. Цей день об’єднує різні покоління, кожне з яких має своїх українських Героїв.

Сьогодні всі українці віддають шану і повагу тим, хто зі зброєю в руках захищає Україну. Весь світ захоплюється нашими Героями, які боронять свою землю від агресора.

Висловлюю велику вдячність і повагу всім, хто стоїть тепер в ім’я миру в Україні та схиляю голову у жалобі за тими, хто віддав життя за Україну. Низький уклін всім землякам, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої Держави.

Шановні захисники! Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним. Молимося за кожного Захисника України, чекаємо всіх наших Героїв з перемогою вдома!

Боролись! Боремось! Поборемо!

Слава Україні!

Слава її Захисникам!

З повагою секретар ради                                                         Павло МЕЛЬНИЧУК