Привітання з Днем працівників освіти!

Дата: 02.10.2022 08:32

Фото без описуЗ Днем працівників освіти!
Шановні  працівники  закладів  дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти  та ветерани педагогічної справи! Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня працівників освіти!
Справедливо кажуть, що освіта — надія і опора держави. Доля держави великою мірою залежить від рівня загальної освіченості, громадської свідомості, культури кожної людини та суспільства загалом. Заклади освіти завжди  були  і  залишаються  святинею, оселею, де панує віра в силу знань, міцніє любов до України, виховується повага до історії, мови, традицій і звичаїв рідного краю.
Шановні працівники педагогічної ниви! Бажаю Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
Дякую освітянам за відданість своїй справі!
МИРНОЇ ПРАЦІ У ВІЛЬНІЙ, КВІТУЧІЙ УКРАЇНІЙ!

З повагою секретар ради                                         Павло МЕЛЬНИЧУК

!
Дякую освітянам за відданість своїй справі!
МИРНОЇ ПРАЦІ У ВІЛЬНІЙ, КВІТУЧІЙ УКРАЇНІЙ!

З повагою секретар ради                                         Павло МЕЛЬНИЧУК