До уваги жителів громади!

Департамент агропромислового розвитку обласної державної адміністрації звертає увагу, що відповідно з Постановою Кабінету Міністрів від 10 жовтня 2001 року № 1306 «Про правила дорожнього руху» (зі змінами), Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 26.07.2004 № 822 «Про затвердження Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20 серпня 2004 р. за                 № 1040/9639 (зі змінами) дорожнє перевезення амонійної селітри (від 1 тонни) автомобільним транспортом здійснюється за спеціальними правилами.

10:30 26.02.2019

ОГОЛОШЕННЯ

31 січня 2019 року рішенням виконавчого комітету Прилісненської сільської ради була створена Координаційна рада з питань запобігання та протидії домашньому насильству  і насильству за ознакою статі на території Прилісненської сільської ради. До складу ради увійшли представники виконавчого апарату сільської ради, соціальний працівник, юрисконсульт, представники закладів охорони здоров'я, закладів освіти, служби у справах дітей, поліції, соціально-психологічної служби.

21:54 04.02.2019