До відома жителів громади!

Дата: 07.06.2023 11:36

Згідно чинного законодавства документом, що підтверджує відомості про місце проживання особи є витяг з реєстру територіальної громади. Отримати такий документ можна у центрі надання адміністративних послуг та у старостиФото без опису відповідного старостинського округу.

Такий витяг формується з відомчої інформаційної системи ДМС на підставі відомостей, отриманих з реєстру Прилісненської територіальної громади. Однак, на сьогодні цей реєстр потребує внесення уточненої і актуальної інформації про особу для подальшого коректного відображення у витязі: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце реєстрації, дата реєстрації, реквізити паспорта, свідоцтва про народження тощо.

Оскільки отримати витяг можна лише за умови повної достовірної інформації про особу, звертаємо увагу жителів громади на необхідності особисто звернутися до адміністраторів ЦНАПу, старост округу для актуалізації інформації у реєстрі з наступними документами:

• паспорт громадянина України;
  • свідоцтво про народження (для дітей до 14 років);
  • ідентифікаційний код;
  • будинкова книга (за наявності).

Отримати додаткову інформацію можна у центрі надання адміністративних послуг (вул. Сойне, 1б, с. Прилісне) або за телефоном (03376) 98520.

Водночас заявник може отримати витяг самостійно онлайн на сайтіhttps://diia.gov.ua/services/vityag-z-reyestru-teritorialnoyi-gromadi

На порталі Дія також можна отримати витяг про місце проживання дитини.

Витяг про місце проживання один із найпопулярніших документів, який необхідний для адмінпослуг чи інших правочинів. Тепер оформити витяг про місце проживання можна за 1 хвилину на порталі Дія. Тож більше не доведеться носити паперовий документ із собою.

Крім того, кожен електронний витяг містить унікальний QR-код. Відсканувавши його, працівник держустанови зможе переконатися в дійсності документа та перевірити інформацію в реєстрах.

Щоб оформити витяг про місце проживання, потрібно:

• авторизуватися на порталі Дія;
  • у розділі «Послуги» вибрати «Довідки та витяги»;
  • вибрати послугу «Витяг про місце проживання»;
  • вибрати, що хочете отримати витяг для вашої дитини;
  • вказати серію та номер свідоцтва про народження дитини.

Це все. Витяг про місце проживання дорослого чи дитини сформується, якщо інформація про особу наявна у Реєстрі територіальної громади.

Нагадуємо: замовити витяг про ваше місце проживання чи вашої дитини також можна у застосунку Дія. Детальний алгоритм дій – за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=1nGppnwH9bM&ab_channel=%D0%94%D1%96%D1%8F