26 Вересня, 2022 р., 10:17

18 Вересня, 2022 р., 13:29
О Г О Л О Ш Е Н Н Я
12 Вересня, 2022 р., 11:22
Шановні жителі багатоквартирних будинків 15.09.2022 року буде проводитися гідродинамічне випробування системи теплопостачання. Прохання до жителів закінчити усі ремонтні роботи пов'язані з системою теплопостачання.
19 Серпня, 2022 р., 15:24
Національний банк України організував благодійну акцію “Смілива гривня”, яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень.  Це благодійна ініціатива, мета якої – об’єднати зусилля українців та зібрати кошти для допомоги українській армії. Акція триватиме до 31 жовтня 2022 року.  На сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму 5,09 млрд грн. Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу. Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних Сил України. Пункти прийому монет у відділеннях банків за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/#rahunok   Кожна гривня, спрямована на допомогу українській армії, наближає нашу перемогу.
02 Серпня, 2022 р., 09:44
Спеціалісту з охорони праці доводиться мати справу з великою кількістю документів. Наявність і правильне оформлення документації забезпечить безперебійність процесів, спрямованих на організацію охорони праці.
25 Липня, 2022 р., 08:47
 27 липня 2022 року з 09.30 до 12.30 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення прийом громадян проведе заступник начальника відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана БОГАЙЧУК.