12 Квітня, 2022 р., 12:16
Які відомості повинна містити довідка про доходи ФО, яка надається податковим агентом, з метою заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи для реалізації права на застосування податкової знижки?
12 Квітня, 2022 р., 12:15
Терміни подання антикорупційних декларацій у зв’язку із запровадженням воєнного стану перенесено
12 Квітня, 2022 р., 12:14
Для набуття статусу неприбуткової організації необхідно подати заяву за формою 1-РН
12 Квітня, 2022 р., 12:11
ФОНД СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ УКРАЇНИ
18 Березня, 2022 р., 09:21
До уваги батьків юних українців і українок, вимушених переселенців. Якщо ви мешкаєте на території Прилісненської територіальної громади й маєте в сім’ї учнів, Прилісненська сільська рада запрошує ваших дітей до закладів загальної середньої освіти нашої громади. Нагадаємо, у закладах освіти громади  наразі відновлено освітній процес у форматі дистанційного навчання.
04 Березня, 2022 р., 12:34
На офіційних сайтах окремих територіальних громад Волинської області було розміщено фейкову інформацію нібито
04 Березня, 2022 р., 12:33
Хоча в країні воєнний стан, але прохання до вас вчасно платити комунальні платежі, бо від цього залежить платоспроможність житлово-комунального підприємства Прилісненської сільської ради насамперед за електроенергію та пальне, постачання вам води, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів.