Відпочинок та оздоровлення в таборах дітей Прилісненської громади

Літо – пора відпочинку! Літо, літо, літечко – золота пора, про це знає уся дітвора. А побувати у таборі, добре відпочити, набратися сил, щоб у наступному навчальному році дати фори однокласникам, а у шкільному творі на тему «Як я провів літні канікули» написати про яскраві та незабутні враження відпочинку – найсокровенніша мрія кожної дитини.

11:48 04.07.2017

Випускний вечір – крок у доросле життя

24 червня 2017 року в Прилісному відбулось особливе свято, яке не позначене в жодному календарі, – загальноосвітній навчальний заклад  проводжав у самостійну життєву дорогу випускників 11 класів.

17:09 24.06.2017

Будівництво дитячого майданчика в с.Замостя

У кожної дитини є заповітна мрія – мати таке місце, де можна було б проводити багато вільного часу з друзями в радощах і веселощах, щоб, не питаючи батьків, можна завжди бути в курсі, де перебувають твої товариші. У когось подібні мрії так і залишаються мріями, а комусь щастить більше. Так, реалізувати мрію дітей с.Замостя допоміг староста с.Карасин Савчук Віктор Сергійович, із подання якого на території біля сільського клубу с.Замостя облаштовують новенький дитячий майданчик, що буде сприяти розвитку та спілкуванню дітей різного віку, допомагає коштами з місцевого бюджету і голова Прилісненської сільської ради Терещенко Ігор Ілліч. Спільними зусиллями ініціативних жителів села ігровий майданчик росте на очах.

15:10 23.06.2017

65 років ФАПу в селі Городок

З цієї нагоди та до Дня медичного працівника України у сільській бібліотеці відбувся захід під назвою «Є така професія – здоров’я охороняти». На свято були запрошені всі працівники ФАПу – Кучерук Людмила Василівна, Ковальчук Ольга Василівна, Громик Тетяна Віталіївна, медсестра  НВК «ЗОШ І-ІІ ст.. – ДНЗ с.Городок» Неродик Людмила Василівна, та ветерани медичної галузі села: Телебей Марія Микитівна, Борисюк Наталія Тарасівна, Шилак Галина Іванівна та Величко Ніна Іванівна.

13:18 20.06.2017