Дев’ятьом жителькам Прилісненської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня»!

Дата: 05.07.2024 09:45

Фото без описуДевятьом жителькам Прилісненської громади присвоєно почесне звання «Мати-героїня»! Працівники Прилісненської сільської ради вручили нагрудні знаки та посвідчення до почесного звання матерям, які виховують п’ятьох і більше дітей. Відповідно до Указу Президента України від 29 січня 2024 року №33/2024 «Про присвоєння почесного звання «Мати – героїня» за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку Присвоїти звання «Мати – героїня»:

- Ковердюк Таїсі Іванівні із села Карасин;

- Лущук Вірі Сергіївні із села Карасин;

- Ніщик Наталії Євстафівні із села Карасин;

- Каращук Галині Василівні із села Лишнівка;

- Мельник Надії Калинівні із села Лишнівка;

- Міщук Валентині Василівні із села Лишнівка;

- Назарчук Юлії Василівні із села Лишнівка;

- Пшонюк Наталії Григорівні із села Старі Червища;

- Куприянчик Людмилі Олександрівні із села Тоболи.

Висловлюємо щиру подяку матерям за недоспані ночі, доброту, чуйність, ніжність та турботу, яку вони дарують своїм дітям.  Ці нагороди – це відзнака того, яку силу ви вкладаєте у дітей і свої родини. Ви даруєте найцінніше – життя!