Історична угода між Україною та США

Дата: 14.06.2024 15:44

Історична угода між Україною та США

Вчора ми стали свідками підписання найсильнішої угоди між Україною і США за увесь час нашої незалежності. Президенти Зеленський і Байден відкрили новий етап наших відносин.

Ключові моменти безпекової угоди:

1. США гарантують підтримку України на 10 років в усіх сферах, найголовніше в обороні.

2. Америка підтримуватиме Україну і в часи війни, і в мирний час.

3. Спільний розвиток оборонно-промислового комплексу в Україні, який створить нові робочі місця і зміцнить наш оборонний потенціал.

4. США разом із партнерами допомагатимуть в постачанні Україні систем "Патріот" та винищувачів, включаючи F-16.

5. Фактично ця угода є кроком України на шляху в НАТО.

Ця угода є великим кроком вперед для нашої країни. Як ніколи раніше, Україна отримала чіткі гарантії довготривалої підтримки від нашого стратегічного партнера. Це не лише зміцнює нашу безпеку, а й відкриває нові можливості для розвитку економіки та технологій нашої країни. Впевнений, що сміливість українців і наша рішучість досягти перемоги обов'язково приведуть нас до успіху.

Дякуємо президенту Байдену, Конгресу США та всім, хто підтримує нашу незалежність. Ця угода – великий успіх для України і новий рівень відносин зі США.