На Волині розпочалась весняна кампанія з пероральної імунізації тварин проти сказу

Дата: 21.05.2024 15:59

22 травня 2024 року на території Прилісненської сільської ради буде розпочато кампанію з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

Розкладання принад з вакциною проводиться за межами населених пунктів на узліссях, узбіччях доріг, річок, сільськогосподарських угідь, у лісах.

Для розповсюдження приманок  створено  бригади, до складу яких входять представники  районної державної лікарні ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, лісового та мисливського господарства та користувачі мисливських угідь.

Приманка з вакциною безпечна для тварин і людей, має вигляд невеликих брикетів розміром з сірникову коробку із запахом м’ясо-кісткового борошна. У середині желеподібна капсула з вакциною проти сказу. Вакцини створюють специфічний імунітет при пероральному застосуванні та безпечні для природного середовища.

Прохання до жителів району із порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м’ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати для поїдання тваринами.

Заздалегідь дякуємо за розуміння!