Шановні жителі громади. Дорогі земляки!

Дата: 01.01.2024 09:35

Фото без описуШановні жителі громади. Дорогі земляки!

Цьогоріч знову зустрічаємо новорічні свята з особливими думками і молитвами. Сьогодні ми подумки з тими, хто захищає нас на фронті, тримає українське небо та береже від навали ворога. Дякуємо Збройним Силам України за стійкість, мужність, звитягу, за те, що на бойовому посту в будні і свята. Нехай кожного зігріває думка, що скоро Перемога і буде час для теплих слів та обіймів.
Нехай наша рідна земля буде нашою міцною фортецею, а наші родини – осередком невичерпної любові. Спільно, рука об руку, ми можемо подолати будь-які випробування.
Зичу, щоб Новий рік став для кожного з вас, шановні земляки, роком добрих змін, а для України – роком Перемоги!
З Новим 2024 роком!

З повагою сільський голова Ігор ТЕРЕЩЕНКО!