Дата: 27.02.2023 11:45

Фото без описуКомунальне підприємство "Бюро землеустрою та містобудування" Прилісненської сільської ради надасть консультації та допоможе оформити документи на земельні ділянки, технічні паспорти на житлові будинки.

Контакти: Левчик Ігор Олексійович, 0992995832

• Державний акт червоного кольору 🔴 (видавався з 1992 по 2002 роки) не містив кадастрового номеру земельної ділянки, натомість міг мати дані щодо декількох земельних ділянок з різними цільовими призначеннями.

• Державний акт зеленого кольору 🟢 (видавався з 2002 по 2008 роки) вже містить кадастровий номер, але, у зв’язку з недосконалістю системи, він може бути не внесений у Державний земельний кадастр.

• Державний акт синього кольору 🔵 (видавався з 2009 по 2012 роки) містить кадастровий номер, а для кращої ідентифікації власника ще й внесений його ідентифікаційний код.

Для власників державних актів:

🟥 червоного кольору необхідно розробити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та отримати кадастровий номер;

🟩 зеленого кольору - перевірити чи внесений їх кадастровий номер у Державний земельний кадастр.

Державні акти на землю старого зразка є дійсними, проте сьогодні головною умовою для проведення будь-яких юридичних операцій із землею є присвоєння їй кадастрового номеру, а запорукою захисту майна від шахрайських оборудок — оцифрування відповідних відомостей: внесення їх до Державного реєстру прав.