Прилісненська ТГ – у жалобі

Дата: 07.06.2022 14:48

Фото без опису7, 8, 9 червня оголошені днями жалоби на всій території Камінь-Каширського району. Відповідне розпорядження підписала начальниця районної військової адміністрації Ольга Ващук у зв'язку із загибеллю Олександра Єфімова – жителя м. Камінь-Каширський (Камінь-Каширська ТГ). Воїн мужньо боровся за перемогу України, відбиваючи військову агресію окупанта.

«У дні жалоби на території Камінь-Каширського району приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій», – йдеться у документі від 7 червня 2022-го за № 66.

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Ольга Ващук зазначила:

«На жаль, ранок доводиться починати із сумних новин – у боротьбі з російськими окупантами загинув ще один житель нашого району. Боляче усвідомлювати жорстоку реальність. Вічна пам'ять Герою!».