Шановні працівники закладів культури, учасники мистецьких колективів, всі, хто присвятив своє життя галузі культури!

Дата: 09.11.2020 09:29

Прийміть щирі вітання з  нагоди професійного свята – Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Безмежно вдячний кожному з вас - працівники бібліотек та клубних закладів, музиканти, мистецькі колективи та майстри народного мистецтва -  за збереження традицій і примноження джерел духовності та краси. У культурі не може бути випадкових людей, бо це праця – за велінням серця та покликом душі. У цій справі досягти успіху не можливо без таланту.

Саме ви даруєте нам незабутні хвилини радості спілкування із багатогранним світом мистецтва. Ви несете культуру до кожного серця, формуєте в людині почуття прекрасного. Ви робите навколишній світ кращим і добрішим. Ваша творча робота вражає своєю неповторністю, колоритом, різносторонністю, а головне, щирістю.

Всім, хто присвятив себе галузі  культури, бажаю творчого довголіття, невичерпної енергії, щедрих мистецьких здобутків, достатку, терпіння, добра і миру. Нехай ваша творча нива завжди буде встелена новими ідеями і високими досягненнями.

Бажаю вам міцного здоров'я, сімейного щастя, добробуту та визнання. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість перемог і  натхнення.

З повагою Прилісненський сільський голова

Ігор Терещенко