День Перемоги та День пам'яті і примирення у Прилісненській ОТГ

Дата: 08.05.2020 15:01

Фото без описуЩороку ми пишно відзначаємо День перемоги: мітингами, святковими концертами, конкурсами, акціями і флешмобами. Карантин вніс свої корективи у наше життя. Проте Прилісненська громада не могла не згадати подвиг наших ветеранів. Представники влади, освітяни та працівники культури вшанували загиблих у війні односельчан у кожному населеному пункті громади. До обеліска у с. Прилісне поклали квіти сільський голова Ігор Терещенко, голова ветеранської організації села Михайло Романік, директор ОЗ «ЗОШ І-ІІІ ст. с.Прилісне» Михайло Ліщук, директор ДП «Волиньторф» Іван Киричик, начальник гуманітарного відділу Наталія Слупачик.

Заклади культури та освіти підготували привітання ветеранам і цікаві історичні матеріали про роки Другої світової війни на території нашої громади. З матеріалами можна ознайомитися на веб-сторінках закладів у соціальній мережі Facebook та на сайтах.

Щиро вітаємо всіх із Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Слава захисникам України! Слава Україні!

З повагою,

гуманітарний відділ