Великоднє диво

Дата: 12.04.2019 11:37

Незабаром Великдень і ми всі старанно готуємося до найбільшого торжества року. Великдень – це свято воскресіння душі кожної людини, свято очищення та оновлення, а також це цілий комплекс обрядів та ряд символів: запашна паска, яскрава крашанка, чарівна писанка.

Створенням великоднього дива займались учні КУ «Школа мистецтв» Прилісненської сільської ради, які взяли участь у конкурсі писанки «Великоднє диво». Діти старалися донести найкращі традиції України у  малюнках та писанках. Переможцями окружного  конкурсу  у номінації «Образотворче мистецтво» у І категорії стала Титаренко Злата, у ІІ категорії – Горбач Валерія, у ІІІ – Халик Адріана. У номінації «Писанкарство» перемогла Савчук Оксана, яка представила на розгляд журі аж три писанки. Роботи найкращих учнів візьмуть участь у обласному конкурсі писанки «Великоднє диво». Вітаємо переможців та бажаємо успіху в обласному конкурсі!

ФОТОЗВІТ: