Дата: 05.03.2019 20:32

Фонд родини Богдана Гаврилишина оголошує про старт відбору на програму «Молодь змінить Україну 2019» для молодих патріотичних українців, активних у громадському житті країни, які готові бути рушійною силою ефективних змін в Україні з урахуванням європейського досвіду.

Фото без опису

Учасниками програми можуть стати: представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти, представники соціально-відповідального бізнесу та медіа, віком 20-35 років, активні в житті громади свого міста та готові взяти відповідальність за його подальший розвиток. Оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу взяти участь у навчальній поїздці до європейської країни (Швеція, Швейцарія, Австрія, Норвегія, Німеччина чи Польща), обов’язкове знання англійської мови середнього рівня та вище.

Програма «Молодь змінить Україну» (МЗУ) відбуватиметься в три етапи:

1. Локальні школи МЗУ, які пройдуть у квітні-травні 2019 року у десяти містах України: Чернівці, Луцьк, Івано-Франківськ, Житомир, Біла Церква, Слов’янськ, Умань, Одеса, Дніпро та Харків.

2. Проекти місцевого розвитку, розроблені учасниками під час навчання, почнуть реалізовуватися ними з травня по липень.

3. Стажування в Європі: найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2019 року зможуть відвідати одну з країн Європи (Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща).

Більше інформації про програму можна знайти за посиланням: https://goo.gl/a5CfMA

Для участі у відборі потрібно зареєструватися до 14 березня 2019 року включно, заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/HFVmQ2

Контактна особа програми МЗУ у Луцьку: Уляна Кашепа 050 150 41 29