Пишаємось нашими футболістами!

Дата: 21.10.2018 21:59

Неймовірним успіхом завершився футбольний сезон для футболістів громади. Адже більшість нагород чемпіонату району з футболу здобули саме команди Прилісненської ОТГ: с.Прилісне, с.Городок, с.Серхів. МоФото без описужна сміливо назвати ФК «Сойне» с.Прилісне абсолютними чемпіонами району.

20 жовтня 2018 року в районному будинку культури відбулося нагородження переможців і призерів чемпіонату району з футболу 2018 року.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Маневицької районної федерації футболу Микола Басюк. У своїй промові він зазначив, що в цьому році у вищій лізі брало участь 10 команд, а у першій лізі 8 команд. Матчі проходили у безкомпромісній боротьбі, доля чемпіонства у вищій і першій лізі вирішувалася в останніх турах. Також дуже цікаво і напружено пройшов чемпіонат серед юнацьких складів. Юні футболісти в кожному матчі віддавалися на повну і довели, що вони є гідною зміною дорослої команди.
Також зазначив, що в цьому році було внесено зміни до статуту Маневицької районної Федерації футболу і вперше були виділені бюджетні кошти на організацію проведення чемпіонату.

50 тис. грн. виділила Маневицька районна державна адміністрація
10 тис. грн. - Прилісненська ОТГ
8 тис. грн. - Колківська ОТГ
6 тис.грн. - обласна Федерація футболу
20 тис.грн. - кошти команд вищої і першої ліги - заявочні внески за чемпіонат і легіонерів

За вагомий внесок у розвиток Маневицького футболу голова федерації нагородив подякою Шилака Анатолія – тренера команди "Сойне" с.Прилісне.

Кращого арбітра і тренера нагороджував статуетками завідувач сектору у справах молоді та спорту Маневицької райдержадміністрації Руслан Клімчук

Кращий арбітр:
1. Шавук Василь (Годомичі)
2. Ліщук Михайло (Прилісне)
3. Хилюк В'ячеслав (Прилісне)

Кращий тренер:
Савич Анатолій (Оконськ) - вища ліга
Левков Ярослав (Підцаревичі) - перша ліга
Романік Володимир (Городок) - юнаки

Кращого гравця і бомбардира статуетками нагороджував голова федерації
Кращий гравець:
Сущ Віктор (Оконськ) - вища ліга
Левков Вадим (Підцаревичі) - перша ліга
Приходько Назар (Прилісне) - юнаки

Кращий бомбардир:
Савич Ігор (Оконськ) - вища ліга
Вавелюк Олег (Серхів) - перша ліга
Приходько Владислав (Городок) - юнаки

ФК «Сойне» юнацького складу здобули першість! Переможців і призерів юнацького чемпіонату дипломами, медалями, кубком і призовим фондом нагороджував заступник голови Маневицької районної федерації футболу Коніщук Анатолій:
1. "ФК Сойне" с.Прилісне - 3 тис.грн.
2. "ФК Оконськ" с.Оконськ - 2 тис.грн.
3.
"ФК Городок" с.Городок - 1 тис.грн.

Чемпіонами району з футболу 2018 року стали ФК «Сойне» с.Прилісне». Переможців і призерів чемпіонату першої і вищої ліги дипломами, медалями, кубком і призовим фондом нагороджував голова районної ради Мельник Анатолій:
Перша ліга:
1. Підцаревичі - 4 тис.грн.
2. Серхів - 3 тис.грн.
3. Троянівка - 2 тис.грн.

Вища ліга:
1. "ФК Сойне" с.Прилісне - 7 тис.грн.
2.
"ФК Оконськ" с.Оконськ - 5 тис.грн.
3. "ФК Кормін" с.Гораймівка - 3 тис.грн.

Після кожного нагородження музичними виступами радували присутніх таланти Маневицького районного будинку культури.

На протязі чемпіонату гравці віддавали всі сили у кожному матчі, щоб в кінці сезону отримати винагороду за свої старання. Дякуємо футболістам громади за неперевершену гру, самовіддачу та ентузіазм!
Вітаємо переможців і призерів чемпіонату району, бажаємо їм міцного здоров'я і не зупинятися на досягнутому!!!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)