Міністерство запустило гарячу лінію для громадян 0 800 500 115

Гаряча лінія працюватиме на базі існуючої системи УКЦ. Оператори прийматимуть дзвінки з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 20.00.
Зателефонувавши на безкоштовний номер 0800 500 115, кожен зможе отримати, наприклад, загальну інформацію:

• про стан навколишнього середовища,
  • як перевірити чи є у підприємства дозвіл на викиди в повітря або ліцензія на поводження з небезпечними відходами,
  • як діяти при виявленні несанкціонованого сміттєзвалища,
  • які документи необхідні для отримання адміністративної послуги, що надається Міндовкілля.

Відповіді на ці та інші питання відтепер не потрібно буде шукати в неофіційних джерелах, десь в інтернеті чи на телеграм каналах.

Оператори також оформлюватимуть скарги та повідомлення про порушення природоохоронного законодавства. Якщо питання є дотичним до охорони навколишнього середовища, однак не належить до повноважень Міндовкілля чи підпорядкованих органів виконавчої влади, запитувачу підкажуть куди необхідно звернутися.