Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Веселі старти

26 січня 2018 року  в опорному  закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Прилісне» відбулися  змагання  «Веселі старти» серед школярів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація». На першість змагалися 8 команд опорного закладу. Такі змагання проводилися вперше і для більшості дітей це – перші змагання. Діти змагалися в п? яти естафетах це -  «Садіння картоплі», «Стрибунці», «Флорбол», «Фітбол» та «Фрізбі». Спеціально для цих змагань, для кожної школи опорного закладу був придбаний спортивний інвентар.

Головна мета змагань - залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, популяризації здорового способу життя,  формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду. Під час змагань діти показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Змагання пройшли у суто спортивній атмосфері, юні спортсмени завзято боролися за перемогу у кожній естафеті, продемонструвавши спортивну майстерність та справжню волю до перемоги. За результатами змагань призові місця посіли:

1 місце – команда опорного закладу  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Прилісне»,

2 місце – загальноосвітня школа І-ІІступенів села Карасин

3 місце – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів села Лишнівка філія опорного закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів села Прилісне»

Вітаємо всіх учасників змагань і бажаємо нових звершень та перемог

ФОТОЗВІТ:« повернутися до списку новин