Маневицький район, Волинська область

Владика Нафанаїл відвідав святкову Літургію у храмі Преподобного Серафима Саровського в селі Галузія

1 серпня 2018 року керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви єпископ Нафанаїл відвідав громаду села  Галузія Прилісненської ОТГ. В селі Галузія у храмі Преподобного Серафима Саровського відбулася святкова божественна літургія присвячена знайденню мощей Чудотворця Серафима Саровського. Службу відвідав керуючий Волинською єпархією УПЦ  епископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Владиці співслужили настоятель храму протоієрей Василь Попович та священики Маневицького благочиння. Гостей вітальними словами зустріли діти і прихожани місцевого храму. На літургії співав хор священиків Колківського благочиння. Духовенство і віряни здійснили хресний хід навколо храму. Отець Василь повідомив про спільне рішення з прихожанами – будувати новий храм. Владика благословив добрі наміри громади села на чолі з отцем Василем і побажав усім міцного здоров’я, миру та божої благодаті.