Прилісненська громада
Маневицький район, Волинська область

Шановна молодь Прилісненської ОТГ і всієї України!

Молодь як завжди "грає" значну роль у житті села, міста, району, держави. Саме вам - сьогоднішнім школярам, студентам, молодим фахівцям - вирішувати, яким буде наш завтрашній день. Дуже важливо, коли вже сьогодні ви займаєте активну  позицію, вмієте відстоювати свої принципи і погляди, приймаєте участь у житті громади.

Молодість – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Націленість на отримання освіти, серйозне ставлення до професії служать основою ваших успіхів і авторитету в майбутньому. Хотілося б, щоб ваші мрії, цілі реалізувалися, втілилися в життя.

У День молоді я бажаю вам щастя, успіхів і прекрасного настрою! Нехай збудуться всі ваші мрії і реалізуються найсміливіші плани! Зі святом!

 

З повагою,

сільський голова                                                                       Ігор Терещенко« повернутися до списку новин