Флешмоб до Дня вишиванки у закладах освіти

Дата: 17.05.2018 18:30

17 травня 2018 року вся Україна святкує День вишиванки. Не оминули своєю увагою таке свято й учні та вчителі закладів загальної середньої освіти Прилісненської  громади та провели його під гаслом «Вишиванка – це символ здоров'я, краси, щастя, любові, миру, єдності». Всі долучилися до незвичайного свята, на якому і діти, і дорослі більше дізналися про історію української вишивки, про значення кольорів та символів, про те, що кожному регіону України притаманна своя вишивка.

Фото без опису

Із великим задоволенням учасники освітнього процесу декламували вірші, брали участь у вікторинах, співали народні пісні.
У кожній школі був проведений флешмоб, у якому і діти, і педагоги продемонстрували красиві, яскраві та неповторні вишиті сорочки й сукні. А ще діти висловили бажання жити і працювати в мирі, вибудувавши на подвір'ї школи слово «МИР».
Своєю акцією школярі хотіли закликати всіх українців до збереження національної культури та відстоювання миру.

Тож носімо на долю і щастя наш оберіг – вишиванку!