Лишнівська сільська бібліотека отримала нове приміщення

Дата: 25.10.2017 22:00

Інформаційно-освітній  та  соціально-культурний  розвиток  сільських  громад  через  доступ  до  інформації  та  знань  є  одним із  важливих  завдань  розвитку  сучасних територіальних  громад.

Так,у понеділок, 23  жовтня, читачі села Лишнівка отримали хороший жовтневий подарунок - нове та комфортне приміщення сільської бібліотеки, яке знаходиться в адмінбудівлі. Ремонт відбувся за ініціативи Прилісненського сільського голови Терещенка Ігоря Ілліча та сприяння депутата Прилісненської сільської ради Лишнівського старостинського округу Ковердюка Анатолія Хомовича. Хочеться висловити велику вдячність і місцевим жителям : Долі Юрію Володимировичу, який безкоштовно виготовив та встановив для бібліотеки підвіконня , Ковердюку Віктору Яковичу - за виготовлення плінтусів на підлогу. Подякувати за допомогу в ремонтних роботах Назарчуку Сергію , Ковердюк Ірині, Мельник Вірі, Кравчук  Тетяні, Міщуку Миколі, Мельнику  Миколі  Семеновичу.

Книжковий  фонд  бібліотеки становить  близько  чотирьох  тисяч книг,  та  на  цій  цифрі  громада  зупинятися  не  збирається  і  планує  докладати  усіх  зусиль,  аби  поповнювати  бібліотеку якісною,  корисною та  пізнавальною  літературою.

Тепер бібліотека має просторе та світле приміщення, а сільський голова  пообіцяв, що в майбутньому для користувачів бібліотеки буде придбано ще два комп’ютери. Тож і жителі Лишнівки матимуть змогу безкоштовно користуватися послугами Інтернету. З утворенням громади лишнівці отримали хороший   подарунок і вірять, що й надалі сільський голова буде підтримувати заклади культури та перейматиметься проблемами усієї громади.