ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2017 18:33

Фото без описуНині свято Дня захисту дітей, яке відзначають 1 червня, набуло особливого змісту, адже від воєнного протистояння з агресором страждають, в першу чергу, діти: сини і доньки вимушених переселенців, учасників АТО та й усі інші – адже порушені їхні найголовніші права – на мирне небо над головою, на надійну домівку й міцну родину, на щасливе безтурботне дитинство.

Батьки, учителі та учні навчальних закладів Прилісненської сільської ради цьогоріч особливо постаралися, аби наповнилися реальним змістом слова-побажання «Хай розцвітають усмішки дитячі». І вони таки не марно витратили зусилля…

Діткам були роздані солодкі подарунки від батьківського комітету; проведені цікаві естафети «Сильними, спритними, здоровими будемо зростати»; рухливі ігри «Веселі мишенята», «Сонячний зайчик»; конкурс малюнків на асфальті «Веселкова країна дитинства». Бібліотекарі шкільних та сільських бібліотек організували тематичні виставки «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра», «Світлішає на світі, коли радіють діти», «Закон захищає дитинство».

Але найголовніше – в навчальних закладах освітнього округу була проведена акція «Поспішаймо робити добро», в результаті якої було зібрано 1015 грн.,  кошти  переведено на рахунок обласного відділення Дитячого Фонду України.

Нехай не лише 1 червня, а кожного дня усі діти світу будуть щасливими!!!

ФОТОГАЛЕРЕЯ: