Прилісненська ТГ
Волинська область, Камінь-Каширський район

Привітання з Днем Конституції!

Дата: 28.06.2024 09:32

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас із визначним державним святом – Днем Конституції України.

Основний Закон – один для всіх. Шануймо його, пам’ятаючи, що Україна починається з кожного з нас. І тільки нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де пануватимуть  демократія, справедливість та шанобливе ставлення один до одного. Успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин України не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов'язки.

Хочу віддати шану тим, хто сьогодні захищає наш Основний Закон, хто працює над зміцненням наших конституційних цінностей – я дякую нашим Захисникам!

Вітаючи усіх вас зі святом, від усього серця бажаю міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої України.

Бажаю всім громадянам миру, щастя, злагоди та найшвидшої Перемоги!

Прилісненський сільський голова                                  Ігор ТЕРЕЩЕНКО