Прилісненська ТГ
Волинська область, Камінь-Каширський район

Прийом громадян проведе представник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області

Дата: 25.06.2024 14:44

Оголошення!

26 червня 2024 року з 09.30 до 15.00 год. у приміщенні Прилісненської сільської ради (вул. Сойне, 1б, село Прилісне) з метою надання консультацій та роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, прийом громадян проведе представник відділу №8 обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Оксана Миколаївна Богайчук.