Дата: 05.06.2024 09:42

Фото без описуІз сумом повідомляємо, що сьогодні вночі помер Захисник України, житель села Городок Борисюк Микола Павлович, 1975 р.н. Микола Павлович став на захист України в лютому 2022 року. Під час виконання бойового завдання отримав поранення. Тривалий час проходив лікування у військовому госпіталі, де лікарі діагностували страшну хворобу - онкологія. Пройшовши декілька курсів хіміотерапії, перебував в рідному селі. На жаль, цієї ночі серце Миколи зупинилося.
Від усієї громади висловлюємо щирі співчуття родині, дітям Миколи Павловича. Вічна пам'ять Захиснику України!
Чин відспівування та поховання воїна відбудеться в селі Городок. Скорботний кортеж о 14-00 вирушить від домівки Захисника по вулиці Лісовій до місцевого храму УПЦ, далі по вулиці Піщаній до центру і до місцевого кладовища де воїна з усіма військовими почестями поховають.
Звертаємось до жителів громади з квітами та прапорами гідно провести до місця вічного спочинку українського Захисника.