АДМІНІСТРАТИВНІ  ПОСЛУГИ  В  ГРОМАДІ

Дата: 12.04.2024 08:46

Фото без описуАДМІНІСТРАТИВНІ  ПОСЛУГИ  В  ГРОМАДІ

З метою забезпечення прав громадян на отримання якісних адміністративних послуг на території Прилісненської територіальної громади функціонує Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Прилісненської сільської ради, який результативно взаємодіє з суб'єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями та функціями відділу ЦНАП є реалізація державної політики у сфері надання адміністративних послуг для мешканців громади, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

Через відділ «Центр надання адміністативних послуг» виконавчого комітету Прилісненської сільської ради громадянам надається 131 адміністративна послуга.

За період роботи з 1 січня 2024 року по 31 березня 2024 року  у ЦНАП опрацьовано 4101 звернення громадян щодо надання адміністративних послуг, серед яких:

• реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання, витяг РТГ, витяг про зареєстрованих осіб – 817;
  • державна реєстрація речових прав на нерухоме майно – 466;
  • реєстрація актів цивільного стану – 27;
  • послуга еМалятко – 11;
  • послуги соціального характеру – 1248;
  • послуги у сфері будівництва – 10;
  • пенсійні послуги – 61;
  • послуги місцевого значення, довідки – 1461.

Також працівниками ЦНАПу надаваються консультації в телефонному режимі та через засоби електронного зв’язку.

Центр і надалі постійно удосконалюватиме свою роботу, забезпечуватиме сервіс надання публічних послуг відповідно до затверджених стандартів,  належне реагування на пропозиції та скарги заявників, комфортне перебування відвідувачів і високу якість обслуговування